T: (76) 818 82 52  /  E: biuro@htm-kowalczykowie.pl

Nasza oferta

HTM Kowalczykowie od ponad 20 lat obok sprzedaży materiałów budowlanych, stali i nawozów zajmuje się również dostarczaniem materiałów opałowych do Państwa domów.

Naszym Klientom oferujemy również skup złomu stalowego i metali kolorowych, których ceny ustalane są indywidualnie z każdym Klientem.

Oferujemy polski węgiel, o wysokiej kaloryczności, niewielkiej zawartości siarki oraz popiołu i najwyższych jakościowo parametrach spalania  w formie:  ekogroszku, kostki , miału, orzecha oraz koksu, luzem lub w workach.

Zwracając szczególną uwagę na potrzeby i zadowolenie klientów,  HTM Kowalczykowie stara się zawsze dbać o jakość oferowanych materiałów opałowych. Wyznajemy zasadę , że najlepszy klient to ten który do nas wraca. Dlatego też nasz strategiczny cel to : zawsze być dla klienta wiarygodnym kontrahentem by długofalowo móc cieszyć się jego zaufaniem.

Aktywnie współpracujemy z największymi polskimi dostawcami opału:

Katowicki Holding Węglowy S.A., Kompania Węglowa, Koksownia Zdzieszowice, Kopalnia Węgla Brunatnego Turów.
 

W naszej ofercie artykułów opałowych znajdą Państwo:

Doradztwo

Lata praktyki, a co za tym idzie, zgromadzony pokaźny bagaż doświadczeń pozwalają nam na profesjonalne doradztwo, zarówno w zakresie kalibracji optymalnych parametrów spalania jak i doboru odpowiedniego kotła co. Posiadamy w ofercie kotły CO na węgiel kamienny, sterowane elektronicznie kołty na ekogroszek (PER-EKO) oraz mniejsze jednostki kaflowe i tzw. "kozy".
 

SZYBKI KONTAKT

HTM Kowalczykowie
ul. Lubińska 5, 59-225 Chojnów

tel./fax: 76 818 82 52, kom. 698 549 138
e-mail: biuro@htm-kowalczykowie.pl

Biuro czynne:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 13:00